KreuCelebrity

Korrik i mbrapshtë: Edhe Bella Hadid i jep fund lidhjes dy vjeçare!

Korrik i mbrapshtë: Edhe Bella Hadid i jep fund lidhjes dy vjeçare!

Bella Hadid dhe i dashuri Marc Kalman i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Një burim tregon për E!News se supermodelja dhe drejtori artistik, 35 vjeç janë ndarë në mënyrë miqësore por duke mos zbuluar detaje rreth arsyes që e çoi çiftin t’i japin fund romancës.

Hadid dhe Kalman konfirmuan romancën e tyre dhe e zyrtarizuan në  instagram në korrik të viti 2021.

Mes fotove të udhëtimit të saj në Javën e Modës së Haute Couture në Paris, ajo ndau fotografi të tyre duke u argëtuar së bashku.

Në atë kohë, një burim i afërt me Hadid i tha E! News se Hadid ishte ‘plotësisht e dashuruar’ me Kalman duke vënë në dukje se marrëdhënia e tyre ishte bërë më serioze.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF