KreuCelebrity

Edhe për divat ka orar! Jennifer Lopez e lënë jashtë palestrës!

Edhe për divat ka orar! Jennifer Lopez e lënë jashtë

Oraret janë orare edhe kur bëhet fjalë për diva botërore. Jennifer Lopez, e gjeti veten jashtë një palestre luksoze fitnesi të mërkurën, pasi shkoi për një seancë stërvitje.

53-vjeçarja u pa duke trokitur në derën me ngjyrë të zezë të palestrës së saj të preferuar ‘Tracy Anderson’ në Los Angeles, por nuk arriti të hynte.

Aktorja dhe këngëtarja e famshme u mbështet pas murit ndërsa priti për disa minuta derisa u hap dera.  Më në fund, ajo u lejua brenda.

Kur ajo doli pas klasës pak kohë më vonë, ajo u duk se ishte në një humor mjaft të çuditshëm dhe madje ndërsa po dilte me shpejtësi. Të ketë debatuar vallë me drejtuesit e palestrës që e lanë të priste jashtë?!

Bashkëshortja e fituesit të çmimit Oscar Ben Affleck ishte e vështirë për të mos u dalluar humbur pasi ajo kishte një veshje shumë të ndritshme teksa mbante në dorë shishen e saj me diamantë të ujit.

Këngëtarja e ‘Jenny From The Block’ kishte veshur një bluzë të verdhë neoni, e cila tregonte krahët e saj të skalitur dhe belin e vogël. Por atraksioni i vërtetë ishin streçet e palestrës me print të lëkurës së gjarprit.  

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF