KreuCelebrity

Çifti i famshëm bëhen prindër për herë të parë nëpërmjet një nëne surrogate!

Çifti i famshëm bëhen prindër për herë të

Pas rrugëtimit dhjetëvjeçar me problemet me fertilitetin, Maria Menounos dhe Keven Undergaro kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë, me anë të një gruaje surrogate.

Maria Menounos dhe familja e saj e re me tre anëtarë janë më shumë se të lumtur sëbashku.

Prezantuesja  televizive dhe bashkëshorti Keven Undergaro treguan se ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë të quajtur Athena Alexandra, nëpërmjet një gruaje surrogate më 23 qershor.

“Ishte momenti më i veçantë i jetës sime. Doktori e kapi bebin dhe e hipi mbi mua. Unë u ula me të në gjoks, dhe Keven dhe unë vazhduam të shikonim njëri-tjetrin si. Oh, Zoti im! Ishte vetëm gëzim i pastër”; tha Maria për Us Ëeekly 19 korrik.

Lajmi i tyre i ëmbël vjen pesë muaj pasi çifti, i cili u martua në vitin 2017 njoftoi se po prisnin fëmijën e tyre të parë së bashku përmes një surrogate.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF