KreuCelebrity

Pas pushimeve me fëmijët; Arbana dhe Eduarti bëjnë arratisjen romantike në dëborë!

Pas pushimeve me fëmijët; Arbana dhe Eduarti bëjnë

Pasi kaluan disa ditë pushimesh në plazh me katër fëmijë (3 fëmijët e çiftit dhe mbesa e Arbanës), çifti i njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë arratisur për një udhëtim romantik në Alpet e Zvicrës.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Ndërkohë që një pjesë e Europës po digjet nga temperaturat e larta, dyshja e famshme kanë zgjedhur të freskohen në një mal të Zvicrës ku ka ende dëborë.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Arbana ka ndarë disa foto në rrjetin social instagram, ku duken pamjet përrallore që dhurojnë Alpet e bukura të Zvicrës.

Moderatorja dhe regjisori më pas kanë zbritur në Como të Italisë ku janë takuar me disa miq të përbashkët duke shijuar magjinë e një ndër vendndodhjeve më piktoreskte në Itali.

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë historinë e tyre të dashurisë tashmë prej disa vitesh, ndërsa më 17 qershor të këtij viti ata lidhën kurorë nëpërmjet një ceremonie intime buzë Liqenit Como në Itali.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF