KreuCelebrity

Kim Kardashian: Jam penduar për lidhjen me Pete Davidson!

Kim Kardashian: Jam penduar për lidhjen me Pete Davidson!

Në një nga episodet e ‘Keeping Up With The Kardashians’ Kim Kardashian ka pranuar se lidhja me Pete Davidson ka qenë shumë e nxituar.

Kim është shprehur se u hodh në një lidhje tjetër për të evituar dramat që ka patur me ish-bashkëshortin Kaneë West pas ndarjes.

“Padyshim që u futa në një marrëdhënie tjetër shumë shpejt. Më largoi mendjen nga gjërat, dhe kjo nuk është një mënyrë për t’u larguar nga gjërat. Është më mirë të rrini vetëm, të ndjeni dhe të shëroheni”; u tha Kim motrave Kendall dhe Kylie Jenner në episodin e së mërkurës.

Kim Kardashian dhe reperi Kaney West kanë katër fëmijë: North 10 vjeç, Saint 7 vjeç, Chicago 5, dhe Psalm 4 vjeç.  Pas ndarjes së ish-çiftit në janar 2021, West u bë kryefjalë kur sulmoi publikisht Kardashian në internet se e mban atë larg fëmijëve të tyre

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF