KreuCelebrity

Goca zemra e Kristit është zënë!

Goca zemra e Kristit është zënë!


Krist Aliaj ka vendosur të qëndrojë gjatë në Shqipëri dhe arsyeja që e po e mban ish-banorin e Big Brother VIP në këtu nuk është vetëm karriera.

Duket se Kristi, që është komentuar gjatë për ‘sulmet’ ndaj vajzave po gjen dashurinë. I ftuar në ‘E Diell’ simpatiku Aliaj pranoi se njohja me një vajzë po e mban ende në Shqipëri, madje duket se romanca po noton në ujëra interesante dhe zemra e Kristit nuk është më e lirë.


“Kush të mban në Shqipëri?”, e pyetën Kristin panelistët e rubrikës ‘Trotuar’ në programin e së dielës në Top Channel.
“Unë një zemër kam, 1 mund t’a jap”, u përgjigj Kristi, duke nënkuptuar se ka nisur një njohje.
“Pra zemra është e zënë?”- u pyet Kristi.
“Po zihet”– tha ai.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF