KreuStil Jetese

Dua Lipa, nostalgjike: Nxjerr foto nga fëmijëria dhe është kaq ëmbël!

Dua Lipa, nostalgjike: Nxjerr foto nga fëmijëria dhe është

Dua Lipa eshte shkeputur për pak kohë nga muzika, e po shijon nje pauze gjate se ciles po rikuperon energjitë e saj. Pas destinacioneve që ajo zgjodhi për të kaluar pushimet e saj verore ku një ndër to ishte dhe Shqipëria, artisja tashmë është kthyer në Londër.

Dua vazhdon te mbetet mjaft goxha aktive në rrjetet sociale. Kengetarja e famshme shqiptare ka ndarë për ndjekësit disa copëza nga kujtimet e fëmijërisë së saj.

Ylli duket se ka hapur arkivat e vjetra kur ishte ende 10 vjeç, ku ka ndarë një foto të sajën dhe disa piktura të cilat ajo i ka realizuar gjatë asaj kohe.

“Më në fund u ktheva në shtëpi dhe gjeta librin tim të shënimeve që kur isha 10 vjeç me disa foto, dizajne dhe udhëtime shkollore”– ka shkruar Dua krahas postimit.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF