KreuStil Jetese

Donaldi tregon për herë të parë pikën e tij te dobët!

Donaldi tregon për herë të parë pikën e tij te

Donaldi tregon për herë të parë pikën e tij te dobët!

Pas vëmendjes ndoshta më të madhe se kurrë që mori nga publiku gjatë pjesemarrjes së tij në formatin e Big Brother VIP, Donald Veshaj vazhdoi të qëndronte në ekran, por tashmë me jetën private më pak të ekspozuar se më parë.

Ai sidoqoftë e ka treguar se ka një përkushtim dhe dashuri shumë të madhe nfaj familjarëve të tij, pa llogaritur sigurisht vëllain binjak, Romeon.Donaldi ka qenë shumë i angazhuar së fundi me projekte muzikore si dhe xhirimet e filmit “5 Here Jo” , në të cilin e gjen veten protagonist kryesor së bashku me partneren e tij, Bora Zemani.

Pavarësisht angazhimeve megjithatë, ai sërish nuk i lë pasdore edhe fansat e vet, të cilëve u servir grimca nga jeta e tij private dhe profesionale. Në postimin më të fundit, moderatori zbuloi për të gjithë se cila është pika e tij e dobët.

Në foto shihet i ati duke pirë kafe, cka nënkupton fare qartë se kujt i referohej në mbishkrim.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF