KreuStil Jetese

Drake bën koleksion me sutienat e hedhura në skenë!

Drake bën koleksion me sutienat e hedhura në skenë!

Drake ka treguar së fundmi koleksionin e krijuar nga sutienat e hedhura në skenë gjatë turneut. Pasi reperi, 36 vjeç, bëri një shaka në një nga koncertet e tij “It’s All a Blur” se fansat e tij nuk i hedhin mjaftueshëm sutjena në skenë, një gjë e tillë u bë trend në turneun e Amerikës së Veriut.

Së fundmi ylli i hip-hop-it (emri i vërtetë i të cilit është Aubrey Drake Graham) postoi një foto të tij në Instagram i rrethuar nga qindra sutiena që ka marrë nga fansat gjatë gjithë turneut. I buzëqeshur me krahët e hapur, fituesi i Grammy tregon se sa i gjerë është bërë koleksioni i tij.

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi)

Drake fillimisht tregoi se si marrja e pak të brendshmeve gjatë performancës së tij e bëri të ndihej sikur po bënte një punë të mirë në ndalesën e turneut të tij në Montreal në korrik.

“Unë thjesht do të doja të them para se të kaloj në këngën tjetër, kjo është faza e parë ku nuk kam sutiena dhe jam thellësisht i zhgënjyer”, tha Drake në një video të kapur nga fansat në shfaqje.

Që atëherë, është bërë traditë në turneun “It’s All a Blur” dhe ylli i repit është bërë viral për shkak të hedhjes së tyre gjatë performancave të tij.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF