KreuStil Jetese

Meghan Fox ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe duket akoma edhe më e bukur!

Meghan Fox ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe duket akoma edhe më e

Nga brune në bjonde, edhe e kishim parë, por Meghan Fox këtë radhë befasoi vërtet shumë me ndryshimin rrënjësor në look: Aktorja e famshme u shfaq me flokë në ngjyrë të kuqe të ndezur, dhe dukej një yll!

Megan, 37, dhe Machine Gun Kelly, 33 – emri i vërtetë Colson Baker – u fotografuan duke u larguar nga Soho House.

Megan kishte veshur edhe një fustan të zi të shkurtër, me këpucë me platformë. Ndërsa flokët, pervec ndryshimit të ngjyrës, i kishte prerë në trendin bob.

Prillin e këtij viti, dyshja u kthyen sërish bashkë pas lajmeve se marrëdhënia e tyre ishte drejt shembjes. Aktorja e “Transformers” kishte hequr madje nga gishti unazën e saj të fejesës. Ky detaj nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve të cilët e fotografuan pa unazë aktoren pa unazë në gisht në festën Oscar të Vanity Fair. Të dy ata u fejuan në janar 2022.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF