18.5 C
Tirana
E premte, 22 Shtator, 2023
spot_imgspot_img

Gazetari akuzë ndaj Arbana Osmanit: Turp! Më ka thyer xhamin e makinës dhe..!

Gazetari Andi Llabuti ka hedhur akuza në rrjetet sociale ndaj moderatores së njohur Arbana Osmanit. Ai ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram një video të makinës së tij me xhamin e thyer, dhe shprehet se dëmi është shkaktuar nga moderatorja.

Sipas tij, nga ballkoni i shtëpisë së Osmanit ka rënë një llamarinë, e cila i ka thyer xhamin e makinës. Gazetari shprehet se edhe pse Arbana është vënë në dijeni, refuzon të paguaj dëmin.

“Turp! Arbana Osmani thyen xhamin e makinës sime dhe nuk do të paguaj dëmin. Arbana Osmani, me je borxhli o bosse!”, ka shkruar ai.

Edhe pse lajmet po qarkullojnë në rrjet, nuk besojmë se do të ketë një reagim publik nga Arbana Osmani për këtë rast..

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit