KreuCelebrity

E papritur, Sara dhe Ledri janë parë së fundi në festivalin e njohur?

E papritur, Sara dhe Ledri janë parë së fundi në festivalin

Ndarja e Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë përgjatë muajve të fundit. Ata vete nuk e kane pohuar kurrë publikisht, dhe dyhime se janë përsëri bashkë ka patur përherë prej audiencës. Si nje prove e kesaj, permendet rikthimi i fotografive të çiftit në profilin e Sara Hoxhës, po ashtu dyshja ndiqen ende në rrjete sociale.

E papritur, Sara dhe Ledri janë parë së fundi në festivalin

Se fundi, u zbulua dhe dicka tjeter: Poi dhe Sara ishin në “Alba Festival”, ku po ashtu Ledri ka qenë i pranishëm teksa ka performuar. Dhe kjo nuk është një rastësi për Sarën. Ish partnerja e tij ka qenë çdo vit në këtë festival me Ledrin, vetëm se këtë vit nuk kanë pozuar bashkë…

E papritur, Sara dhe Ledri janë parë së fundi në festivalin
E papritur, Sara dhe Ledri janë parë së fundi në festivalin

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF