KreuCelebrity

Marrëdhënia mes Tom Cruise dhe vajzës së tij nuk është idilike!

Marrëdhënia mes Tom Cruise dhe vajzës së tij nuk

Duket se ylli i “Mission Impossible” Tom Cruise ka disa probleme me vajzën e tij. Në fundjavë, në fakt, nisën të qarkullonin lajmet për vendimin e Suri Cruise për të hequr dorë nga mbiemri i babait të saj. Kjo nuk është një kërkesë formale dhe ligjore, siç është bërë nga disa nga fëmijët e Brad Pitt.

E reja, në fakt, sapo ka mbaruar shkollën e mesme LaGuardia në Nju-Jork dhe, sipas zbulimeve nga PageSix, për certifikatën ajo kishte kërkuar t’i referoheshin vetëm si Suri Noelle, duke hequr dorë nga mbiemri Cruise dhe duke zgjedhur emrin e mesëm të nënës së tij, Katie Holmes.

Marrëdhënia mes Tom Cruise dhe vajzës së tij nuk

Që marrëdhëniet mes vajzës dhe Tom Cruise janë në nivelin më të ulët të të gjitha kohërave, dëshmon edhe fakti që aktori nuk ishte i pranishëm në ceremoni. “Ajo nuk dëshiron të mbështetet te Tom Cruise”, tha një burim i brendshëm për "Daily Mail" prillin e kaluar, pak para ditëlindjes së tetëmbëdhjetë të Surit.

Ndërkohë marrëdhënien e tyre jo të mirë e tregon fakti që Tom Cruise është parë në anën tjetër të botës në koncertin e Taylor Swift. Aktori u pa nga paparacët në skenën e Londrës të Eros Tour, duke kërcyer dhe shpërndarë byzylykë miqësie për ata që e rrethonin.

Ajo që është gjithmonë pranë Surit është nëna e saj Katie Holmes, gjithashtu e pranishme në muzikalin e organizuar nga kursi i teatrit të shkollës. Pikërisht me këtë rast Suri shprehu për herë të parë synimin për të hequr dorë nga mbiemri i vërtetë.

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF