KreuStil Jetese

Jennifer Aniston ndryshon look; bën prerjen më të guximshme ndër vite!

Jennifer Aniston ndryshon look; bën prerjen më të guximshme

Jennifer Aniston mbetet një burim i vazhdueshëm frymëzimi stili, duke dëshmuar edhe një herë se ndikimi i saj kapërcen dekada. E njohur për vendosjen e tendencave që nga ditët e saj si Rachel Green në "Friends", Aniston ka pozuar me një model të ri flokësh në kopertinën e numrit të 50-vjetorit të “People”.

Prerja e re e Aniston shënon transformimin e saj më të rëndësishëm të flokëve ndër vite, duke shënuar prerjen më të shkurtër që nga prerja ikonë "Rachel" e viteve '90. Kjo prerje e Aniston përputhet në mënyrë të përkryer me sharmin e saj, duke paraqitur një pamje të sofistikuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by People Magazine (@people)

Aniston jo vetëm ka ndryshuar modelin e flokëve, por edhe ngjyrën. Nuanca magjepësëse që ka zgjedhur është si një përzierje e biondes së artë të errët, kafe e artë e çelur, kafe e pasur mesatare dhe bionde karamele me ngjyrë, që të kujton flokët e famshme të supermodeles Gisele Bündchen.

Për paraqitjen e saj në kopertinën e revistës People, Aniston i kombinoi flokët e saj me një grim natyral, sikurse ndodh zakonisht në çdo dalje të saj.

Nëse jeni duke menduar për një prerje të re për sezonin, pamja e fundit e Jennifer Aniston mund të jetë thjesht shtytja që ju nevojitej për të marrë hapin.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF