KreuStil Jetese

FWP: Sfilata Hermes vjeshtë-dimër 2016-2017

Hermes sjell në Paris koleksionin e ri vjeshtë-dimër 2016-2017, luks puro ku shenjat e pasurisë janë kudo të brendshme, kuintesencë prej lëkure, qëndisje dhe mëndafsh jashtëzakonisht sensual.

Në fakt, qoftë një veshje me pala të gjera prej kamoshi, ose prej leshi, me një pjesë gëzofi, qoftë fustan i gjatë prej kashmiri, me prerje mashkullore me ngjyra të zbardhura… këto veshje kanë mbi të gjitha shpirt, një estetikë të palodhshme e destinuar të zgjasë.

Në galerinë e fotove do të gjeni sfilatën Hermes vjeshtë-dimër 2016-2017 të zhvilluar në Fashion Week Paris.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF