KreuStil Jetese

Rihanna firmos një koleksion 100% denim për Manolo Blahnik

Pasi prezantoi sfilatën e saj Fenti x Puma by Rihanna, ylli amerikan vazhdon aventurën e modës duke paraqitur koleksionin “Denim Desserts” për Manolo Blahnik.

Kjo linjë përbëhet nga 6 modele këpucësh 100% denim.

Koleksioni do të shpërndahet ekskluzivisht nga butikët Manolo Blahnik, në Londër, Hong-Kong dhe New York, këto 6 modele do të jenë të disponueshme duke filluar nga data 5 maj 2016.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF