Jennifer Aniston dhe Jolie, nga ndryshojnë nga njëra-tjetra…

Nga martesa midis Jennifer Aniston dhe Justin Theroux nuk ekzistojnë foto të asnjë lloji, as të vjedhura as zyrtare. Asnjë ekskluzive e shitur për bamirësi, asnjë foto e fustanit, asnjë intervistë, asnjë shfaqje mondane e tipit Brangelina apo Cloooney.

Jennifer ka zgjedhur të veprojë kështu, ndoshta për të nënvizuar edhe më shumë ndryshimin midis asaj dhe Angleina-s, e cila jetën e saj e ka bërë gjithmonë publike, qoftë në gëzime edhe në sëmundje. Për Jen jo: e rezervuar deri në maksimum, asnjë dhuratë për shtypin, i cili për plot 10 vjet e ka përkufizuar atë si “beqarja e pangushëllueshme”.  Kështu Jennifer si për tu hakmarrë ka vendosur të ruaj privatësinë me çdo kusht.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *