KreuFashion

Xhins, ngjyra dhe shkëlqim, më të mirat nga Street Style i javës së modës në Paris

Shtëpitë më të mëdha të modës kanë prezantuar koleksionet e tyre vjeshtë-dimër 2018.

Të gjithë na kanë suprizuar duke nisur që nga trendet e fundit që u kanë ofruar vajzave dhe djemve që ndjekin modën, por gjithashtu edhe mënyra sesi ata zgjodhën t’i sillnin për publikun ‘elitar’. Sfilata që nuk u ngjanin aspak sfilatave të zakonshme: me gjarprinjë në duar, imitime të kokave të modeleve që i mbanin si fëmijë, makina të formula one.

Interesante janë edhe trendet që kanë ardhur nga Street Style kësaj here në Paris. Ne ju ftojmë t’i shikoni dhe pse jo të frymëzoheni prej tyre.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF