E konfirmon vetë; Olta Gixhari është në një lidhje!

 

Ajo nuk ka folur asnjëherë për jetën e saj private dhe asnjë romancë e aktores Olta Gixharit nuk është bërë publike, ndonëse thashetheme ka patur herë pas here.

Bukuroshja 33 vjeçare e filmit dhe teatrit duket se ka dikë në jetën e saj e kësaj here ndryshe nga herët e tjera, ajo e ka pohuar vetë.

Disa orë më parë Olta postoi një video teksa ndodhetë në plazh në darkë vonë duke kërcyer.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

“Video e bërë nga dashuria ime”; ka shkruar aktorja seksi krah videos, e mesa duket autori i këtij regjistrimi qenka djaloshi që i ka vjedhur zemrën bukuroshes nga Durrësi.

E kontaktuar nga ‘iconstyle’ Gixhari ka pranuar se po jeton një histori të bukur dashurie dhe është shumë e lumtur, por pa bërë të njohur identitetin e fatlumit.

Epo, urime dhe lajme me dashuri dëgjofshim çdo ditë!

Previous ArticleNext Article