KreuStil Jetese

Bleona Qereti në party-n e Grammy Awards? Thjesht E MAHNITSHME

Bleona Qereti ka qenë prezente në festën e organizuar pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Grammy” 2020, që u mbajtën dje në Los Angeles.

Këngëtarja ka mundur sërish të jetë në qendër të vëmendjes për shkak të veshjes dhe duhet ta pranojmë se zgjedhja e Bleonës ka qenë e goditur!

Përmes disa fotove që vetë brunia ka publikuar në Instagram kemi mundur të shohim fustanin e mahnitshëm dhe tejet sensual që i qëndron pas trupit dhe siç shihet është i gjithi i realizuar me gurë, perla e temina ndërsa modeli i shfaq më së miri linjat Bleonës.

Menjëherë pas publikimmit të fotove, një lum komentesh e miëjra pëlqime kanë vërshuar në profilin e këngëtares dhe me të drejtë! Bleona duket një YLL i vërtetë.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF