KreuStil Jetese

Grammy 2020; Tapeti i Kuq i ceremonisë: fruda, temina dhe deklarata politike

Yjet e botës së muzikës kanë zbarkuar të Dielën e 26 Janarit në Tapetin e Kuq të ceremonisë së rëndësishme muzikore “Grammy 2020”, mbajtur në Los Angeles. Pendë, temina, fustane seksi dhe deklarata politike kanë qenë ato që kanë mbizotëruar në veshjet e artistëve pjesmarrës në ceremoni.

Ja çfarë veshën emrat më në zë të muzikës në Grammy Awards 2020:

 

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF