KreuStil Jetese

Diellza feston ditëlindjen, bashkëshorti i bën dedikimin më romantik

Ish-Miss Kosova Diellza Kolgeci ka festuar dje ditëlindjen e saj.

Bukuroshja bjonde, e cila vetëm 9 muaj më parë u bë nënë e një vajze të quajtur Helena, ka marrë edhe një urim romantik nga bashkëshorti i saj.

Basketbollisti i njohur nga Kosova, Fisnik Rugova ka zgjedhur t’a urojë edhe publikisht bashkëshorten dhe nënën e vajzës së tij me fjalët më të ëmbla.

Duke e quajtur Diellzën dashurinë e jetës, Fisniku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime. Unë dhe Helena të duam pafund, qofshim gjithmonë të lumtur bashkë”.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF