KreuStil Jetese

Kate Middleton dhe fundi me pala me print leopard që veshi gjatë vizitës në qendrën për fëmijë!

Kate Middleton ishte sërish në qendër të vëmendjes sot. Por edhe pse shtypi u fokusua tek vizita e saj në një qendër fëmijësh në Kardiff për një qëllim të rëndësishëm, impenjimin e Dukeshës në përpjekjet për të përmirësuar rritjen e brezit të ri, nuk kaloi pa rënë në sy ( si përherë) as veshja e saj. 38 vjecarja mbante një pallto 349 paundë Massimo Dutti në ngjyrë bezhë, kombinuar me një golf të zi dhe një fund me pala dhe print leopardi, ndërsa për aksesorë kishte preferuar një varëse në formë medaljoni.

E kotë të themi që dukej si gjithmonë super elegante!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF