KreuStil Jetese

Brenda rezidencës 21 milionë dollarëshe të Jennifer Aniston

Që kur vendosi të hapë një llogari në Instagram gati 3 muaj më parë, Jennifer Aniston ka ndarë herë pas herë copëza nga rezidenca e saj 21 milionë dollarëshe në Bel Air.

Aktorja 50-vjeçare së fundmi ka zbuluar një pamje nga tualeti i saj për të treguar mëngjesin e të hënës pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve SAG Awards.

Jennifer e ka bërë të sajën shtëpinë 8500 metra katrorë ne vitin 2011 ndonëse rezidenca është projektuar nga A.Quincy Jones në 1965.

Shtëpia përmban katër dhoma gjumim, gjashtë banjo, një bodrumë vere, pishinë dhe bijtinë dhe ka gjithashtu pamje të qytetit dhe oqeanit.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF