KreuStil Jetese

A është e lumtur me Eduartin?! Arbana Osmani e përshkruan kështu dashurinë e tyre

Arbana Osmani nuk nguron të flas më në publik për historinë e saj të dashurisë me regjisorin Eduart Grishaj.

Dyshja që është njohur në ambientet e Top Channel për shkak se punojnë bashkë në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, tashmë nuk fshihet më.

Çifti i njohur ka zgjedhur të darkojë në një nga restorantet e Tiranës, mbrëmjen e së hënës dhe prezantuesja ka publikuar një foto duke ndarë me publikun edhe lumturinë e saj.

“Gjithmonë e lumtur me ushqimin dhe Eduart Grishaj”, shkruan 36-vjeçarja mbi foto.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF