KreuStil Jetese

Kombinimi i papritur që Victoria Beckam po rikthen në modë në 2020-ën

Lëreni Victoria Beckham të bëjë kombinimet më të papritura të ngjyrave dhe prapë të duket elegante.

Gjatë fundjavës, familja Beckham ishte në Paris për të marrë pjesë në shfaqjen e modës së Dior Homme, ndërsa Victoria dukej më elegante se kurrë dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishmet.

Ajo u fotografua e veshur me një palë pantallona jeshile dhe një golf të verdhë, me një pallto me kuadrata. Ndonëse tradicionalisht e verdha dhe jeshile janë konsideruar një kombinim i papritur dhe i çuditshëm, Victoria ka goditur sërish në shenjë duke mos humbur elegancën.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF