KreuStil Jetese

Elvana Gjata në Eurovizion? Si qendron e vërteta e përfaqësimit të San Marinos

Pak ditë më parë në media mori dhenë lajmi se Elvana Gjata, pavarësisht se nuk mundi të fitojë çmimin e parë në Festivalin e Këngës në RTSH, do të shkonte në Eurovizion për të përfaqësuar një shtet tjetër, San Marinon.

Por si qëndron e vërteta e këtij lajmi dhe a do të shkojë vërtetë “Me Tana” në Eurosong-un e këtj viti?

Anabel.al ka mundur të mësojë nga burime pranë këngëtares se në fakt lajmi në fjalë nuk është i vërtetë sepse nuk është e vërtetë që Elvana ka marrë një ftesë na San Marino e madje është njësoj e surprizuar nga ky lajm sa edhe vetë ndjekësit.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF