KreuStil Jetese

Parashikimi i Horoskopit, datë 25 janar 2020

Parashikimi i Horoskopit, datë 25 janar 2020

Dashi

Lajme të mira do të ketë sa i takon dashurisë, e cila do të jetë protagoniste e ditës. Gjatë kësaj dite do të jeni shumë tërheqës dhe në punë do të arrini që të mbyllni një marrëveshje, veç kujdes me shpenzimet.

Demi

Kjo periudhë do të jetë e favorshme, ku do e keni më të lehtë që të dashuroheni. Po ashtu punoni për një strategji fituese në punë, edhe pse gjatë kësaj fundjave duhet të gjeni përqendrimin e duhur

Binjakët

Kjo ditë do të jetë mjaft positive në dashuri. Mund të ndiheni të inatosur dhe do të arrini që realizoni vetëm gjërat që i keni vendosur vetes si synim. Në punë, situata do të jetë më e mirë.

Gaforrja

Do të ndiheni më mirë dhe raportet ndërpersonale do të dalin në pah. Po ashtu do të ketë zhvillime mjaft pozitive. Edhe në punë, mund të ketë zhvillime pozitive.

Luani

Bëni kujdes në dashuri, pasi mund të ketë ndonjë problem që kërkon zgjidhje. Edhe në punë do të ketë pak tension, ndaj shmangni disa gjëra dhe do të shikoni që suksesi nuk do të vonojë.

Virgjëresha

Dashuria do të jetë mjaft e favorshme dhe nëse ka patur keqkuptime, kjo është dita e duhur për tu pajtuar. Në punë do të ketë ndryshime mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit të Saturnit.

Peshorja

Dedikojani këtë fundjavë dashurisë dhe ndjenjave. Keni nevojë për t’u relaksuar dhe për të organizuar diçka të bukur, me njeriun që doni. Në punë, ka nevojë për të sqaruar diçka.

Akrepi

Nëse nuk jeni të sigurtë për diçka, më mirë heshtni, sidomos në dashuri. Bëni mirë që të shmangni polemikat e kota. Në punë, keni përjetuar momente lodhjeje, ndaj është momenti për të pushuar.

Shigjetari

E shtuna do të jetë mjaft pozitive në sajë të ndikimit të Hënës e cila do ju ndihmojë që të kaloni çdo problem në çift. Në punë, edhe pse preferoni që të sqaroheni, bëni mirë që të zgjidhni diplomacinë.

Bricjapi

Mundohuni që të sqaroni disa keqkuptime në dashuri. Në punë do të ketë një rikuperim të ndjeshëm dhe shumë shpejtë do të ketë lajme të mira dhe konfirmime.

Ujori

Dita do të jetë mjaft e mirë për sferën sentimentale, do kaloni momente të bukura. Në punë, bëni mirë që të gjeni rrugën e kompromisit, ndoshta duke kërkuar ndihmën e një eksperti.

Peshqit

Ju pret një ditë e tensionuar, por jo negative! Keni vetëm nevojë për dikë që t’iu dëgjojë në mënyrën e duhur, t’iu përkëdhelë dhe të kënaqë dëshirat tuaja.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF