KreuStil Jetese

Këngëtarja e njohur bën një tatuazh kaq të lezetshëm dhe sapo na dha një ide fantastike

Vanessa Hudgens sapo ka debutuar në Instagram tatuazhin e saj më të ri dhe shumë të lezetshëm, realizuar në krah të gjoksit.

Këngëtarja e njohur, e cila vetëm pak kohë më parë i dha fund lidhjes së saj 9 vjeçare me ish-të dashurin, aktorin Austin Butler i është bashkuar kështu trendit të tatuazheve në këtë pjesë të trupit, që duhet thënë se janë shumë në modë.

Ajo ka tatuuar një lule dielli dhe të shumtë kanë qenë ndjekësit që e kanë komplimentuar dhe pëlqyer.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF