KreuStil Jetese

Veshja e preferuar e Lady Dianës do kthehet në modë këtë vit!

Për një kohë të gjatë, të gjithë kemi qenë të magjepsur nga stili i Princeshës Diana dhe duket se ky vit do të flasë i gjithi për një rikthim në modën e viteve ’80.

Megjithatë, ekziston një trend i aprovuar nga Diana, që do të ketë mmomentin e tij të shkëlqimit këtë dekadë të re. Është pikërisht bluzja në formë këmishe me jakë të ngritur me fruda, një veshje shumë e preferuar edhe nga Lady Diana.

 

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF