Sapo e mësuam kush është partneri i ri i Gylserenit!

Mediat turke kanë zbuluar se do të ketë një serial të ri, “Kefaret” me protagoniste Nurgül Yeşilçay, apo “Gylsereni”  nga “Fate të kryqëzuara”. Në krah të saj, do të interpretojë aktori Mert Fırat, dhe shumë fansa u entuziasmuan sepse mendojnë që janë një cift mjaft I bukur në ekran!

Ky serial konsiderohet si nga prodhimet më ambicioze të sezonit të ri, që pritet të tërheqë vëmendjen e publikut. Ai do ta rikthejë aktoren e njohur turke pas një pauze të gjatë. Firat dhe Yeşilçay e kanë pasur dhe një bashkëpunim tjetër me njëri tjetrin në filmin “Night”, ku kanë qenë sërish protagonistë.

Previous ArticleNext Article