Xhemi Shehu jo më bionde; moderatorja ndryshon krejtësisht ‘look’!

Prej vitesh ishim mësuar që moderatoren Xhemi Shehu ta shohim me flokët biond, ç’ka ja ëmbëlson edhe më portretin e hijshëm. Këtë mëngjes ish-moderatorja e Portokalli duket se ka vendosur t’i bëjë një rifreskim ‘look-ut’ të saj duke lyer flokët në ngjyrë portokalli.

Xhemi është shprehur shpesh se ndryshimet në ‘look’ i ka frikë dhe nuk pëlqen të eksperimentojë shpesh me ngjyra në flokë. Por këtë fund marsi duket se biondja sykaltër nuk ka mundur dot t’i rezistojë tundimit për t’u shfaqur paksa ndryshe.

Xhemi Shehu ka hequr dorë përfundimisht nga televizioni dhe këto kohë ajo i është përkushtuar më së shumti familjes dhe jetës jashtë impenjimeve televizive.

Previous ArticleNext Article