Xhinset e Irina Shayk në rregull duken nga përpara, por nga prapa…

Irina Shayk e tërheq mjaft vëmendjen jo vetëm në pasarelë, por edhe jashtë saj. Arsyeja nuk është thjesht pamja e hijshme e modeles. Irina ka treguar se me kombinimet mjaft “in” që bën, ia vlen të ndiqet me kureshtje të madhe. Këtë radhë, megjithatë, xhinset e dizenjuara nga Mugler që kishte veshur, “kanë përcarë” ndjekësit. Disa i pëlqejnë, disa jo.

Xhinse si keto njihen ndryshe si “pantallona-tanga” – sepse vendosja e dy ngjyrave është e tillë që jep formën e të brendshmeve tek të pasmet.

Në një show mode, një palë të tilla veshi dhe Bella Hadid, por ndryshe pasarela, e ndryshe rruga!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article