Bebe Rexha i shpreh hapur dashurinë partnerit të saj!

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha rrëmbeu vëmendjen e mediave dhe të fansave, pasi paparacët siguruan fotografi teksa ajo shkëmbente puthje të pasionante me partnerin e saj.

Këngëtarja po shijon lidhjen me regjisorin e njohur, Keyan Safyari. Pas publikimit të këtyre fotove, këngëtarja shqiptare nuk e fshehu më dhe vazhdimisht ndan momente në rrjetet sociale teksa kalon kohë me partnerin e saj.

Së fundmi në fotografinë që ka publikuar me regjisorin e njohur, ajo nuk ka nguruar t’i shprehë dashurinë publikisht, “Dashuria ime”.

Previous ArticleNext Article