Emi bëri 1 vjeç, Jonida Vokshi publikon pamjet nga festa!

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi festuan njëvjetorin e vajzës së tyre Emit.

 

E teksa në ditën e lindjes aktorja bëri një urim të ëmbël për të voglën e saj në Instagram, këtë të dielë nuk i kurseu as fotografitë nga festa që kishte realizuar në këtë ditë të veçantë për ta.

“Familja” ka shkruar Jonida përkrah fotografive. Ata duken shumë bukur pranë njëri-tjetrit dhe lumturia e tyre duket qartazi.

 

 

 

Previous ArticleNext Article