As në qafë, as në dorë as në këmbë; ja trendi i ri vendosjes së zinxhirit që po shohim tek vajzat VIP!

Për ju që keni lindur në vitet 2000’  duhet ta dini se trendi i zinxhirit në bel është një rikthim i trendit që ka zanafillën në vitet 90’.

Ndonëse ato vite ky aksesor vendosej mbi xhinset me bel të ulët, rikthimi i trendit ësshtë në forma dhe kombinime të tjera, duke nisur që nga rroba banjot e deri tek kostumet, pantallonat, bluzat ‘crop top’, të cilat marrin një pamje tejet sensuale nëse zbukurohen nga një zinxhir i hollë në bark.

Vajzat e famshme shqiptare gjithashtu nuk kanë nguruar së përqafuari këtë trend dhe në fotot e postuara në rrjetet sociale zinxhirët rreth belit të hollë rrëmbyen vëmendjen tonë.

Previous ArticleNext Article