KreuBusull

Horoskopi ditor, e diel, 6 Nëntor 2022

Horoskopi ditor, e diel, 6 Nëntor 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Përfitoni nga kjo ditë e diel për të ngrohur lidhjen tuaj të zhytur në rutinë, për të rizbuluar zjarrin e sensualitetit. Kontrata dhe marrëveshje të mëdha priten brenda ditëve të ardhshme në punë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Ndërgjegjësimi duhet të jetë prioritet përtej akuzave që do të tundoheshit të bënit në raportin tuaj në çift. Këtë të diel relaksohuni dhe mos mendoni për punën.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Takimet që zhvillohen këtë ditë të fundit të javës janë premtuese. Kokëfortësia nuk është gjithmonë e mirë në punë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Kjo është një e diel në të cilën duhet të shmangim situatat e rënda. Është e këshillueshme të presësh, edhe pse me padurim, që një biznes që do të rifillojë të fitojë para edhe me gjëra të vogla.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Së shpejti do të lindë një dashuri. Marrëdhëniet me njerëzit janë të komplikuara në këtë periudhë, sidomos në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Disa marrëdhënie që dukeshin të destinuara të përfundonin do të rikuperohen. Kjo e diel është një ditë e mirë për të bërë plane në aspektin e punës.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Pavarësisht disa hezitimeve, do të jetë dikush që do të dëshirojë të jetë me ju. Stabilizimi që ju duhet në punë do të vijë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri, fati ju ka imponuar një rrugë të re, ndiqeni atë. Mundohuni të jeni më të qartë për punën tuaj.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

E lini veten të tërhiqeni nga gjërat që ndodhin, pa marrë vendime të rëndësishme, Takime të reja të favorshme. Në punë ndiheni të shfrytëzuar.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Shpërqëndrime për çështjet e zemrës, është koha që të jeni më të qëndrueshëm. Ambiciet në punë do të shpërblehen.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Nuk jeni shumë të bindur për flakën tuaj të re që është ndezur në këtë lidhje të re, ju mendoni se keni gjithmonë kohë për t’u kthyer pas. Vlerësimi nga një mbikëqyrës mund t’ju japë përgjegjësi të reja në punë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Betejat e vogla në dashuri mund të kapërcehen në orët e ardhshme. Shtyni takime të rëndësishme në punë, nuk është momenti.

Tags:

Home

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF