KreuBusull

Rebel Wilson fejohet me të dashurën Ramona Agruma!

Aktorja e njohur Rebel Wilson dhe e dashura e saj Ramona Agruma janë fejuar pas 7 muajsh lidhje.

Vajzat shkëmbyen unazat e propozimit në festën e Halloween që George Clooney-t organizoi për miqtë në shtëpinë e tij.

Nuk dihet nëse ishte Wilson apo Agruma që mori hapin e para për të bërë propozimin për fejesë, por ato të entuziazmuara ndan lajmin e tyre të bukur me të gjithë të pranishmit.

Aktorja Rebel dhe Ramona ishin frymëzuar nga Barbie për look-un e tyre.

Kujtojmë që vajzat vijnë nga martesa të mëparshme të cilat kanë përfunduar në divorce.

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF