KreuBusull

Gemma Arterton, shtatzënë me fëmijën e saj të parë!

Aktorja e njohur Gemma Arterton është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Rory Keenan.

Pasi nisën të qarkullojnë thashethemet se ajo ishte shtatzënë, aktorja 36-vjeçare konfirmoi lajmin e bukur duke u shfaqur me barkun e rrumbullakosur në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Festivalit të Filmit Raindance.

Aktorja, e cila u martua me yllin e Peaky Blinders, Rory, në një ceremoni sekrete në vitin 2019, në intervistat e mëparshme është shprehur se nuk ishte e sigurt për të pasur fëmijë.

“Unë nuk mendoj se ju mund të planifikoni ndonjëherë kohën e duhur dhe të saktë,” tha ajo për The Times në 2013.

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF