KreuBusull

Jeta e Tom Brady pas Gisele: Kandidatet kryesorë për të zënë vendin e yllit të Victoria’s Secret!

Pasi Tom Brady ka kaluar në listën e beqarëve dhe pasi ish-ja e tij Gisele Bündchen duket se ka gjetur një tjetër partner, pyetja në mendjen e të gjithëve për jetën private të 7-herë fituesit të Super Boël është: kush mund të jetë partnerja e tij e re? Brady ka një reputacion për shije të mirë. Partnerja e tij e parë e njohur ishte aktorja Bridget Moynahan, me të cilën pati djalin e tij të parë, John Edëard Thomas Moynahan. Pasi i dha fund lidhjes me të (ata nuk u martuan kurrë), Brady filloi të takohej, dhe më vonë u martua, me supermodelen braziliane Gisele Bündchen, me të cilën pati dy fëmijë të tjerë, Benin dhe Vivianin.

Duke marrë parasysh shembujt e mësipërm, ka shumë të ngjarë që herën tjetër që Brady do të takohet sërish me një grua, do të jetë një personazh i famshëm, qoftë nga bota e sportit, biznesi i shfaqjes apo moda. Tabloidët tashmë po gumëzhin me disa nga emrat me të cilët ai mund të fillojë një lidhje dhe lista nuk është aspak e keqe. Këtu ju prezantojmë se cilat janë gratë që me shumë mundësi mund të jenë partnere të mundshme të QB të Tampa Bay Buccaneers:

Adriana Lima

Nëse Brady dëshiron ta bëjë Xhiselën xheloze, një nga të preferuarat për ta bërë këtë është një tjetër modele braziliane, Adriana Lima. Ajo është 41 vjeçe, 1.78, ka tre fëmijë njësoj si Tom dhe është divorcuar që në vitin 2016. Kujdes Xhisele, se Adriana mund të zërë vendin tënd në zemrën e Tomit.

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima)

 

Alessandra Ambrosio

Dhe nëse jo Lima, një tjetër supermodele braziliane mund të jetë Alessandra Ambrosio. Ashtu si Lima, ajo është 41 vjeçe, ka dy fëmijë, është 1.77 dhe gjithashtu është pa partner që nga viti 2018.

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Amber Heard

Ish-gruaja e Johnny Depp është një nga femrat më të bukura të Hollivudit dhe në moshën 36-vjeçare mund të fillojë një lidhje me Brady-n, duke pasur parasysh se ajo është e tërhequr nga burra të fuqishëm.

 

 

A post shared by Amber Heard (@amberheard)

Shakira

Të dy janë 45 vjeç, kanë fëmijë dhe po dalin nga ndarjet që ishin shumë mediatike. Nëse Tom ka një shije për gratë e Amerikës së Jugut, nisur nga fakti që Gisele Bundchen është braziliane, ekziston mundësia që ai të vendosë në një çift tjetër nga rajoni, siç është kolumbiania Shakira. Faqja e basteve thonë se Shakira ka shanset më të larta për të përfunduar me Brady.

https://www.instagram.com/p/CkvUnlODAao/?utm_source=ig_web_copy_link

Kim Kardashian

Ajo mund të jetë beqarja më e famshme sot. Edhe pse duket se ajo nuk është tipi i Brady-t, nëse ata do të bëheshin bashkë do të ishte një ‘fenomen mediatik’ për të cilin do të flitej ditë pas dite.

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

 

Tags:

Home

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF