24.5 C
Tirana
E martë, 6 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

Kristi i “marrosur”, pas puthjeve vihet në kërkim të striptistes në Tiranë!

Kristi Dragoti duket ka mbetur i befasuar vërtet nga njëra prej balerinave te ftuara  si striptiste në festën e beqarisë se Luiz Ejllit, me të cilën ai shkëmbeu puthje.

Kristi  mesa duket e ka mbajtur premtimin e  bërë para disa ditësh në shtëpinë e Big Brother Vip, ku skenat e puthjeve të tij me balerinën rrëmbyen vëmendjen.

Mbrëmjen e djeshme, në një videoje postuar nga mikesha e tij Jori Dielli, ai shihet teksa ngjitet në makinën e klubit të natës ku punon edhe balerina.

Dyshja, shkëmbyen puthje në buzë pasionante dhe kërcim sensual, ku dhe nëpërmjet videos së Jorit shihet i buzëqeshur duke hipur në makinë.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit