KreuStil Jetese

John Cena, pjesë e filmit “Barbie”: Një ‘aksident’ i lumtur!

John Cena, pjesë e filmit “Barbie”: Një

Aktori i njohur John Cena teksa ishte në emisionin “Today” në fillim të kësaj jave për të promovuar Fast X, ndau historinë se si ai përfundoi në kastin e Barbie, duke e quajtur atë një “aksident të lumtur”. “Mendoj se Barbie dhe Fast X ndajnë shumë paralele. Listat e aktorëve është e mahnitshme… Pra, me shumë mundësi, ishte një shans për të ndoshta, ‘Hej, a do të ishit të gatshëm të më kishit mua nëse unë mund të bëjë diçka?’”, tha Cena për Hoda Kotb.

Sipas Cena, 46 vjeç, mundësia për të qenë në filmin e shumëpritur erdhi në formën e një takimi të rastësishëm me aktoren e “Barbie” Margot Robbie, 32, e cila po xhironte filmin e saj pranë filmimit të pjesës së tij të fundit tw “Fast & Furious”.

Dua Lipa gjithashtu luan një sirenë në Barbie, e cila përmban një kastë të mbushur me yje që përfshin: Ryan Gosling, Kate McKinnon, Will Ferrell, Kingsley Ben-Adir, Scott Evans, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Hari Nef, Emma Mackey, Anna Cruz. Kayne, Sharon Rooney, Issa Rae, Nicola Coughlan, Alexandra Shipp, Ritu Arya, Emerald Fennell, Michael Cera, America Ferrera, Ariana Greenblatt, Connor Swindells dhe Jamie Demetrio.

Vitin e kaluar, Cena i tha British GQ për kalimin nga WWE në Hollywood. “Termi Hollyëood ka një mistikë dhe shkëlqim të tillë rreth tij. Nëse je i aftë të bësh një gjë dhe pastaj kaloni në një tjetër  me të vërtetë, tingëllon njësoj, por është një gjë krejtësisht e ndryshme,” tha ai

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF