KreuStil Jetese

Martesa me Sam Asghari në krizë? Reagon Britney Spears!

Martesa me Sam Asghari në krizë? Reagon Britney Spears!

Britney Spears ka shuar thashethemet që kanë qarkulluar për probleme të mundshme në martesën e saj me Sam Asghari. “Princesha e Popit” ka postuar një video në Instagram në të cilën puth të shoqin teksa qëndron në majë të gishtave.

“Ndihem shumë e bekuar që jam me një bashkëshort kaq të mrekullueshëm që më frymëzon çdo ditë”, ka shkruar 41-vjeçarja krahas videos ku ata shihen shumë të dashuruar.

“Kaloni një ditë të shkëlqyer miqtë e mi dhe fat të mirë!”. Kjo shfaqje e dashurisë mes Britney dhe Sam vjen pas thashethemeve për një krizë martesore po qarkullonte për ta. “Princesha e Pop-it” ka vendosur të çaktivizojë komentet në postimet e saj duke mos lejuar fansat të komentojnë në postimin e saj.

A post shared by River Red (@britneyspears)

Asghari doli kundër dokumentarit “TMZ Investigates: Britney Spears: The Price of Freedom”, para se të publikohej. “Më dukej absolutisht e neveritshme që njerëzit që ishin në jetën e saj kur ajo nuk kishte zë, shkuan dhe e treguan historinë e saj sikur të ishte e tyre”, shkroi Asghari në Instagram.

Asghari tha se ishte e neveritshme ajo që ata kishin bërë dhe u kërkoi njerëzve të mos besonin gjithçka që shihnin në internet.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF