KreuStil Jetese

Fjolla shkatërroi çantat 30 mijë euro të dhuruara prej tij, reagon Fisnik Syla!

Fjolla shkatërroi çantat 30 mijë euro të dhuruara prej

Fjolla Morina prej disa ditësh ka bërë në profiling e saj në Instagram postime që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Këngëtarja ndau së fundi me ndjekësit një video ku shfaqej duke gjuajtur dhe shkelur gjëra shumë luksoze nga gardëroba e saj. Në mesin e sendeve personale, ishin dhe çanta me vlerë të lartë, si ajo “Hermes”, me vlerë 30 mijë euro të dhuruar nga ish i shoqi.

Përmes këtij veprimi, ajo kërkoi të tregonte se nuk i vlerëson këto dhurata, pavarësisht se janë të shtrenjta. Pas këtyre veprimeve, ka reaguar edhe Fisnik Syla. Ish-bashkëshorti i Fjollës e ka konsideruar të turpshëm veprimin e këngëtares.

“Shumë gjest i turpshëm dhe i shëmtuar. Përse i përbuz, se ia kam blerë unë. Pati rastin e vetëm një herë në jetën e saj që të bëjë diçka të mirë, t`i shiste dhe ato para, t`i dhuronte për bamirësi.

Çanta që e prishe në vlerë 30,000 euro dhe shumë gjëra të tjera. Turpi nuk paska kufi”, ka shkruar ai po në  rrjetin social “Instagram”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF