KreuStil Jetese

“Muza ime”: Maestro, mesazh të ndjerë për bashkëshorten në ditën e lindjes!

“Muza ime”: Maestro, mesazh të ndjerë për

Bashkëshortja e tenorit Armaldo Kllogjeri feston ditëlindjen dhe sigurisht, në këtë ditë të vecantë për të nuk kishte sesi mungonte urimi i maestros.

Ish-banori i “Big Brother Vip 2” ka zgjedhur fjalët më të bukura për  të uruar bashkëshorten e tij. “Sot dua t’i uroj ditëlindjen gruas më të veçantë që kam njohur, me të cilën kam lidhur jetën prej vitesh e që po më bën babain më të lumtur të dy vajzave.

Gjithmonë kur vjen fjala për frymëzim mbetesh vetëm ti muza ime.Gëzuar ditëlindjen dhe ashtu siç e thotë kënga dedikuar ty “gjithë jetën në krahët e njëri-tjetrit”, ka shkruar ai në foton që ka shpërndarë në Instagram.

E shoqja e maestros tërhoqi vëmendjen e publikut, kur pas një debate të ashpër të tij me Luizin brenda shtëppisë së BBV, disa fansa të këngëtarit u revoltuan dhe shpërthyen në komente jo të hijshme për të. Ajo kërkoi përmes një postimi në Instastory, ka kërkuar që gjërat të mbeten në kuadër të lojës, pa u përfshirë në pjesë personale, ndërsa theksoi se ishte dhe shtatzënë, cka e bënte t`i përjetonte emocionet dy herë më shumë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF