16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

Luana Vjollca befason me barkun e rrumbullakosur!

Një video e publikuar së fundi në Tik-Tok nga Luana Vjollca, ku ajo dukej me barkun e rrumbullakosur, bëri që menjëherë në rrjet të qarkullonin aludimet për një shtatzani të mundshme të moderatores thotë Express.

Por ka qenë vetë Luana e cila ka sqaruar se si qendron e vërteta, duke theksuar se fryrja e barkut i ka ardhur ngaqë ka ngrënë shumë.

“Dua t’ju njoftoj se trupi im s’është perfekt. Kur ha shumë, më ndodh përherë kjo fryrja që besoj i ndodh edhe shumë gocave të tjera dhe është kaq e bukur.

Kështu që, për të gjitha vajzat me barkun e madh, jeni super të bukura dhe ju dua të gjithave”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram Story.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit