KreuStil Jetese

Sa ka kushtuar fustani i Borës në dasmën e Kleas dhe Elgitit?

Sa ka kushtuar fustani i Borës në dasmën e Kleas dhe Elgitit?

Moderatorja Bora Zemani është një nga personazhet më të përfolur të shoëbizit shqiptar. Ajo prej më shumë se një viti ka qenë kryefjalë e mediave, dhe kjo edhe prej historisë së saj të dashurisë aq shumë të përfolur me Donaldin.

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Së fundmi dyshja ka qenë e ftuar në dasmën e Kleas dhe Elgitit, dhe moderatorja tërhoqi jo pak vëmendjen e publikut me look-un e saj. Ajo kishte zgjedhur një fustan saten ngjyrë rozë, të gjatë deri në fund të këmbëve. Ndërkohë që flokët moderatorja kishte zgjedhur t’i kapë. Fansat e saj të shumta i janë futur kërkimeve dhe kanë gjetur se sa ka kushtuar fustani i moderatores, dhe shifra është 325 dollarë.

Moderatorja ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social edhe disa foto me Donaldin dhe duhet thënë që duken aq bukur së bashku. “Sheqer”, ka shkruar moderatorja, teksa të shumta kanë qenë komentet që ata kanë marrë.

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Gjatë dasmës Donaldi është filmuar duke mbajtur në krahë një bebe të një çifti të ftuar në dasmë dhe Bora duket se e shikon me shumë dashuri. Mbetet për t’u parë nëse së shpejti ata do të ndërmarrin hapin e madh për të kurorëzuar dashurinë e tyre dhe për të patur një fëmijë së bashku.

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Kujtojmë që Bora Zemani është mami e një djali Arborit, të cilin e ka nga marrëdhënia e saj e mëparshme me DJ Vin Veli, me të cilin Donaldi ka një marrëdhënie shumë të mirë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF