KreuStil Jetese

6 çantat më në modë për vjeshtën 2023!

6 çantat më në modë për vjeshtën 2023!

Një nga aksesorët më të rëndësishëm në gardërobën e një gruaje është absolutisht çanta. Zgjedhja e duhur e një çante do ta bëjë veshjen tuaj të ndryshojë 360 gradë.

Ato janë një nga gjërat e domosdoshme për t’u shtuar në listën e blerjeve pas kthimit nga pushimet, pasi si një aksesor kyç nuk duhet lënë pas ‘dore’. Çantat që duhet t’i keni patjetër për Vjeshtë/Dimër 2023 janë çantat maxi që kanë një bukuri të përjetshme dhe klasike.

Duke filluar nga Chanel, Hermès dhe Bottega Veneta e duke vazhduar me Goyard, Stella McCartney dhe Givenchy, të gjitha këto marka shquhen për linjat e tyre të gjera dhe të mëdha, për materialet ekskluzive dhe të rafinuara, për detajet e veçanta dhe shumë fine.

6 çantat më në modë për vjeshtën 2023 janë:

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF