KreuStil Jetese

Bledi Mane thumbon dyshen popullore të BBV: “Luizi bën lekë, Kiara…”

Bledi Mane thumbon dyshen popullore të BBV: “Luizi bën

Bledi Mane ishte ndër konkurentët më të komentuar të “Big Brother Vip”. Gazetari ka zgjedhur një destinacion mjaft të vecantë për pushimet  e tij: Ai ndodhet në Afrikë, ku padyshim ka mjaft gjëra interesante për të parë e mësuar.

Megjithatë, Bledi sërish e gjen kohën të komunikojë dhe me fansat e tij, me të cilët shpesh përfshihet në biseda virtuale.

Në një prej tyre, ndjekësit e “ngacmojnë” për ciftin Luiz-Kiara, me të cilët gazetari nuk pati ndonjë marrëdhënie shumë të mirë gjatë kohës që qëndroi brenda shtëpisë së famshme.

Ai nuk i kurseu thumbat për ta. “Luizi bën lekë, Kiara numëron lekët e Luizit”– ka shkruar Bledi.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF