KreuStil Jetese

Julia Roberts kërkon të largohet nga aktrimi!

Julia Roberts kërkon të largohet nga aktrimi!

Julia Roberts po mendon të mbyllë karrierën e saj të aktrimit dhe të qëndrojë larg vëmendjes mediatike. Duke qenë një nga gratë më të njohura për pjesën më të madhe të viteve 2000, Roberts dihet se preferon të kalojë kohë larg ekranit me familjen e saj dhe mesa duket tani ajo po kërkon ta bëjë këtë me kohë të plotë.

Ajo ka fituar shumë para gjatë karrierës së saj dhe jeton me burrin e saj në një shtëpi 8.3 milionë dollarëshe. Në një raport të publikuar nga Radar Online, Roberts i ka kërkuar bashkëshortit të saj të transferohen në shtëpinë e tyre në San Franciskos dhe të tërhiqet nga vëmendja mediatike.

Duke qenë një nga yjet më të mëdhenj të Hollivudit, Roberts është lodhur nga vëmendja dhe presionet që vijnë nga aktrimi. Ajo dëshiron të lërë pas Hollivudin dhe të fokusohet në një pjesë tjetër të jetës së saj, duke kaluar kohë me familjen dhe duke udhëtuar.

“Ajo e do San Fran dhe duket se nuk dëshiron të largohet kurrë”, tha një burim për Radar Online. “Julia merr shumë më shumë kënaqësi dhe stimulim kur është në fermë ose punon rreth San Franciskos, i cili është ende vendi numër një që ajo do të donte të jetonte nëse Danny ndonjëherë bie dakord”.

Roberts dhe bashkëshorti i saj kanë tre fëmijë pasi u martuan në korrik 2002, binjakët 18-vjeçarë Hazel dhe Phinnaeus dhe 16-vjeçarin Henry.

“Aktrimi është ëndrra ime e realizuar, por nuk është ëndrra ime e vetme e realizuar. Jeta që kam ndërtuar me burrin tim, jeta që kemi ndërtuar me fëmijët tanë, kjo është një nga gjërat më të mira. Për t’u kthyer në shtëpi në fund të ditës, triumfues për ta”, tha Roberts për CBS Sunday Morning.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF